Нова Интернет презентација општине

Поштовани посетиоци!

Пред Вама је ново издање званичне Интернет презентације Општине Уб. Садржаји на презентацији још увек нису у потпуности доступни, будући да се комплетна презентација налази у тест фази. Свакодневним додавањем нових садржаја и ажурирањем постојећих, трудићемо се да на овом месту увек можете добити правовремену и проверену информацију.

Наша идеја је да путем једног модерног Интернет портала, каквом желимо да учинимо ову презентацију, остваримо што бољи и квалитетнији контакт са Вама, нашим суграђанима, Убљанима, пријатељима, пословним партнерима и свима онима којима је стало до Уба.

Отворени смо за све Ваше сугестије, и са посебном пажњом ћемо пратити Ваше потребе и трудити се да Вам изађемо у сусрет.

Хвала на разумевању!