Почетна Јавне набавке и конкурси ОБАВЕШТЕЊЕ О ЈАВНОМ ПОЗИВУ ЗА ИЗБОР КОРИСНИКА ЗА ДОДЕЛУ ПОМОЋИ ЗА РЕШАВАЊЕ СТАМБЕНИХ ПОТРЕБА ИЗБЕГЛИЦА ДОДЕЛОМ ПАКЕТА ГРАЂЕВИНСКОГ МАТЕРИЈАЛА
ОБАВЕШТЕЊЕ О ЈАВНОМ ПОЗИВУ ЗА ИЗБОР КОРИСНИКА ЗА ДОДЕЛУ ПОМОЋИ ЗА РЕШАВАЊЕ СТАМБЕНИХ ПОТРЕБА ИЗБЕГЛИЦА ДОДЕЛОМ ПАКЕТА ГРАЂЕВИНСКОГ МАТЕРИЈАЛА ПДФ Штампа
уторак, 06 децембар 2016 07:57
Општина Уб обавештава избеглице и бивше избеглице које су, услед догађаја из периода од 1991. године до 1995. године, стекле статус избеглице у Републици Србији, без обзира на њихов статус у време решавања стамбене потребе, и то: избеглице које живе у колективним центрима или неком другом виду колективног смештаја, формалног или неформалног и угрожене избеглице у приватном смештају и бивше носиоце станарског права, а које су без трајног решења у земљи порекла или Републици Србији, а све према утврђеним критеријумима угрожености, да ће јавни позив за доделу помоћи за решавање стамбених потреба избеглица доделом 10 пакета грађевинског материјала у оквиру Регионалногстамбеног програма, Стамбени програм у Републици Србији, потпројекат 4 – грађевински материјал (у даљем тексту: Јавни позив), бити објављен дана 10. децембра 2016. године на огласним таблама општине Уб и месних заједница општине Уб, и на интернет презентацији  општине Уб и Комесаријата за избеглице и миграције www.kirs.gov.rs.

Помоћ је бесповратна и одобрава се за решавање стамбених потреба избеглица које имају пријављено боравиште/пребивалиште на територији општине Уб кроз доделу пакета грађевинског материјала у маскималном износу до 9.000 евра у динарској противвредности, по породичном домаћинству.

Jавни позив траје од 10. децембра 2016.  године до 16. јануара 2016. године. Све информације у вези поменутог јавног позива заинтересована лица могу добити путем телефона: 064//81-60-710 или код повереника за избеглице општине Уб, 3. октобра 4, канцеларија 209..