Први радни састанак делегација Уба и Модриче ПДФ Штампа
петак, 21 август 2009 06:35
На првом радном састанку делегација Уба и Модриче одређени су конкретни задаци и приоритети у писању пројеката, за које ће се конкурисати у оквиру програма Прекограничне сарадње.
У делегацији из Модриче били су Јулка Новаковић, координатор радне групе и задужена за пројекат из области основног образовања (мултимедијалне учионице), Жељка Стојичић, инспектор за екологију, за пројекат Трансфер станице, Никола Савић, директор ЈП Српски културни центар, за пројекат сарадње културно-уметничких друштава, Слободан Милојевић, директор Општинске агенције за развој МСП, за пројекат индустријске зоне и Драган Перановић, председник Ловачког удружења Мајна, за пројекат из областиловног туризма.

Следећи састанак планиран је у току септембра, до када ће радне верзије пројеката добити своје финалне облике.